Polska posłanka Krystyna Pawłowicz w skandalizujący sposób wypowiedziała się o Lady Gadze. Piosenkarka, która przeciwstawiła zaostrzeniu przepisów antyaborcyjnych w stanie Alabama, została nazwana przez Pawłowicz „facetem”.

Kilka dni temu w jednym z amerykańskich stanów – Alabamie – wprowadzono przepisy antyaborcyjne zaostrzające dotychczasowe prawo. Jedną z wielu gwiazd publicznie krytykujących lokalne zmiany była Lady Gaga. Artystka, nagrodzona za swoje osiągnięcia m.in. prestiżowymi Grammy Awards, uznała, iż zaostrzenie prawa w tym zakresie jest „trawestacją”.

„Modlę się za wszystkie te kobiety i młode dziewczyny, które będą cierpieć z rąk tego systemu” wyznała Gaga.

Słowa te najwyraźniej dotarły do Krystyny Pawłowicz, znanej przede wszystkim z kontrowersyjnych wypowiedzi posłanki Prawa i Sprawiedliwości. 67-latka do długiej listy osób, które w ciągu ostatnich lat obraziła, postanowiła dorzucić amerykańską gwiazdę. Pawłowicz skomentowała jedną z publikacji prawicowych na temat wypowiedzi Gagi o przepisach antyaborcyjnych.

Ten facet jest koszmarny” zaczęła. Po uwadze jednego z użytkowników Twittera, iż Gaga jest kobietą, ta kontynuowała dobrze sobie znaną mowę nienawiści. „Jak to nie jest, jak jest… Przecież widać od razu…”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here