Trzeba przyznać, że w dość krótkim czasie Daria Zawiałow stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Jej głos i charyzma sprawiły, że na dobre zagościła na polskiej scenie muzycznej. Artystka po świetnie przyjętym albumie „Helsinki” zapowiedziała premierę nadchodzącej płyty, a teraz dzieli się szczegółami dotyczącymi nadchodzącego wydawnictwa.

Nadchodząca płyta zatytułowana „Wojny i Noce” swoją premierę będzie miała 11 czerwca, a już teraz album można zamawiać w preorderze. Do tej pory artystka wydała dwa single promujące najnowsze wydawnictwo – „Kaonashi” oraz duet z Dawidem Podsiadło zatytułowany „Za krótki sen”.

Dzisiaj Daria Zawiałow odryła kolejne karty. Na swoich profilach w mediach społecznościowych artystka podzieliła się okładką albumu i pełną tracklistą. Album będzie zawierał 13 utworów.

Jak możemy przeczytać w jednym z wywiadów, Daria stwierdza, że trzeci album w jej karierze będzie najbardziej spójny z dotychczasowych. Zaznacza również, że wydane do tej pory single nie oddają do końca ducha płyty, twierdzi bowiem, że „Kaonashi” i „Za krótki sen” to najlżejsze kompozycje wśród nowego materiału. Wokalistka gwarantuje, że kolejny singiel będzie zupełnie inny. Daria nie odchodzi jednak od elektroniki i syntezatorów. Dodaje jednak, że będzie bardziej współcześnie.

Oprawa graficzna to ukłon w stronę japońskiej popkultury. Daria wyznała, że od zawsze kocha świat fantasy. Okładka to nic innego jak wizerunek wokalistki… w świecie mangi! Rysunek Darii wykonała artystka Agnieszka Szajewska.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Daria Zawiałow (@zavialovd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here