Już 25 kwietnia zespół Kroki przejmuje pałeczkę i zostaje nowym ambasadorem projektu My Name Is New! Artyści są świeżo po premierze nowego singla pt. „Balon”, zapowiadającego ich nadchodzącą płytę, która ukaże się już w czerwcu! Jako wypadkowa trzech muzycznych światów to właśnie oni obejmą przyjacielskim ramieniem młodych debiutantów projektu My Name Is New!

My Name Is New to projekt edukacyjny skierowany do debiutujących artystów solowych oraz zespołów. Inicjatywa powstała we wrześniu ubiegłego roku, a już zdążyła zgromadzić ponad 50-ciu. utalentowanych artystów. Projekt obejmuje nie tylko wydanie singla pod szyldem wytwórni Kayax, ale również wsparcie merytoryczne. Każdy muzyk, który dołączy do projektu, otrzymuje pakiet materiałów edukacyjnych z zakresu promocji swojej muzyki w internecie, korzystania z ogólnodostępnych narzędzi serwisów streamingowych oraz zdobywania jak najszerszej publiczności.

Kroki to tercet stworzony przez producenta Szatta, wokalistę Jaq’a Mernera oraz basistę, Pawła Stachowiaka. Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie rocka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość. 

Zespół Kroki to zdecydowanie jedna z najciekawszych muzycznych propozycji na rynku. Panowie siedzą w muzyce już od dłuższego czasu i podobnie, jak artyści MNIN, również kiedyś zaczynali od zera. Co ciekawe, pierwsze spotkanie Kroków z wytwórnią płytową Kayax miało miejsce na festiwalu Spring Break. Wydarzenie to jest szczególnie ważne dla inicjatywy My Name Is New, ponieważ 26 kwietnia 2019 roku odbędzie się Showcase projektu – więcej dowiesz się tutaj!

<< sprawdź wydarzenie na Facebooku >>

Podczas festiwalu, w piątek (26 kwietnia), na pewno spotkacie tych młodych dżentelmentów, ponieważ to właśnie oni przejmują tego dnia social media inicjatywy! Chłopaki będą na bieżąco komentować przebieg koncertu na naszym Instagramie, zachęcamy więc do śledzenia naszych Insta Story!

Na pożegnanie, Barbara Wrońska przygotowała własną playlistę składającą się z 10 utworów artystów projektu my Name Is New, które spodobały jej się najbardziej.

Playlista My Name Is New dostępna na streamach:

Facebook: https://www.facebook.com/mynameisnewpl/

Instagram: www.instagram.com/mynameisnew.pl/

Enea Spring Break: http://spring-break.pl

ZPAV: http://zpav.pl

SAWP: http://www.sawp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here