Słynny magazyn „Rolling Stone” opublikował zaktualizowaną wersję swojego kultowego rankingu 500 najlepszych albumów wszech czasów. Na odświeżonej liście znalazło się aż 154 nowych pozycji, w tym ostatni solowy longplay Beyoncé.

„Lemonade” uplasowało się na imponującej 32 pozycji wyprzedzając o jedno oczko „Back to Black” Amy Winehouse i zostawiając w tyle takie inne wydawnictwa jak np. „The Emancipation of Mimi” Mariah Carey, „Red” Taylor Swift, „21” Adele, „Blackout” Britney Spears, „One in A Million” Aaliyah i „Anti” Rihanny. Tym samym szósty album Beyoncé został uznany przez „Rolling Stone” najlepszym kobiecym albumem tego stulecia.

Prestiżowy dwutygodnik opisał „Lemonade” jako „najbardziej wylewne i osobiste wydawnictwo diwy, odnoszące się do zarówno rozpadu małżeństwa jak i stanu narodu. To inna strona, niż pokazywała wcześniej, wściekła z powodu niewierności i zazdrości, ale rozkoszująca się bojowo-feministyczno-funkową dumą w „Formation”.”

„Niech żyje królowa” – podsumowano na koniec.

Cała lista 500 najlepszych albumów wszech czasów według „Rolling Stone” dostępna jest TUTAJ.

Magazyn „Rolling Stone” zaktualizował ranking 500 najlepszych albumów wszech czasów

Teledysk do „BROWN SKIN GIRL” od Beyoncé oficjalnie dostępny w sieci. Klip jest częścią najnowszego filmu Beyoncé „Black Is King”

Billboard wybrał 100 artystów z najlepszymi teledyskami. W TOP 10 Lady Gaga, Madonna i Beyonce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here