Pomimo zluzowania obostrzeń kolejny wielki polski festiwal z żalem odwołał tegoroczną edycję. Dla pocieszenia, organizatorzy podali daty na przyszły rok. 

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Kraków Live Festivalu, organizacja wydarzenia na takim poziomie okazała się być na ten moment niewykonalna.

Festiwal powróci do Miasta Królów w 2022 roku, w dniach 19 i 20 sierpnia.

Festiwalowiczki, Festiwalowicze! Wiecie, że przygotowanie wydarzenia o skali Kraków Live Festival to wiele miesięcy ciężkiej pracy – zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Pomimo naszych starań, istniejące dziś w Polsce obostrzenia, a także brak planu na lato, uniemożliwiają realizację KLF w tym roku w skali i na poziomie, który wspólnie zbudowaliśmy przez kilkanaście lat funkcjonowania. Robimy to z ogromnym smutkiem i wielkim żalem, ale jesteśmy zmuszeni przełożyć tegoroczną edycję na rok przyszły. Nowe daty KLF to 19-20.08.2022. O szczegółach będziemy Was informować w nadchodzących miesiącach. Do zobaczenia w 2022!

Tegoroczna edycja Open’er Festival odwołana. Organizatorzy zamiast tego zapowiadają Open’er Park

Festiwal Trapeton przeniesiony na przyszły rok. Poznaliśmy nowe daty

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany. Poznaliśmy pierwsze plany przyszłorocznej edycji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here