Trzeci album studyjny w karierze Shawna Mendesa zatytułowany został po prostu „Shawn Mendes”. To pierwszy krążek młodego wokalisty od czasu premiery „Illuminate”, które ukazało się w 2016 roku. Jako oficjalny patron najnowszej płyty Kanadyjczyka w Polsce mamy dla Was trzy egzemplarze albumu do rozdania.


„Shawn Mendes” to następca wydanych w 2014 „Handwritten” oraz „Illuminate” z 2016 roku. Głównym singlem promującym album jest „In My Blood”, zaś do czasu premiery materiału wydano również utwory „Lost in Japan”, „Nervous” oraz nagrane z Khalidem „Youth”.

Jak zapewnia sam wokalista materiał zawiera najbardziej osobisty i wrażliwy tekst w dotychczasowym dorobku Mendesa. Shawn na trzeciej płycie współpracował m.in. z takimi artystami jak Khalid (duet „Youth”), Ed Sheeran (współautor „Fallin’ All in You”), Ryan Tedder (współautor „Particular Taste”) czy John Mayer (solo gitarowe w piosence „Like To Be You”).

Mamy dla Was trzy krążki Shawna Mendesa – „Shawn Mendes” – do rozdania. Co należy zrobić? Zasady są bardzo proste!

  • polub fanpage LUVPOP na Facebooku (www.facebook.com/luvpoppl) oraz zaobserwuj nasz profil na Instagramie (@luvpop.pl),
  • zaproś w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku lub na Instagramie swoich znajomych – poprzez ich oznaczenie – do wzięcia udziału w konkursie,
  • wygrają trzy osoby, których komentarze zdobędą największą ilość reakcji (na Facebooku lub Instagramie).

Konkurs trwa do 23.59 30 maja 2018 roku. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here