„Sunset” to czwarty album w dyskografii 25-letniej wokalistki, która zadebiutowała w 2011 roku płytą „Honey”. Wydawnictwo pokryło się złotem, podobnie jak drugi krążek „Million”. Przez 7 lat obecności na rynku muzycznym piosenkarka zrealizowała 15 teledysków, które łącznie zebrały ponad 50 milionów odsłon.


Longplay opowiada historię od zachodu do wschodu słońca, przechodząc przez cały wachlarz emocji, które artystka przeżywała przez ostatnie 2 lata, czyli w czasie, w którym pracowała nad nowym materiałem. Problemy zawodowe czy zawirowania miłosne to tylko niektóre z tematów poruszanych przez Honoratę Skarbek na „Sunset”. Wydawnictwo zamyka też pewien etap w życiu artystki. Nowe wydawnictwo promują dwa single „Na koniec świata” oraz najnowszy – „Zasady”.

Honorata Skarbek jest autorką tekstów oraz współkompozytorką wszystkich piosenek na płycie, w której powstawaniu brały udział inne znane artystki, takie jak Lanberry, Sarsa czy Wdowa.

Mamy dla Was trzy krążki Honoraty Skarbek – „Sunset” – do rozdania. Co należy zrobić? Zasady są bardzo proste!

  • polub fanpage LUVPOP na Facebooku (www.facebook.com/luvpoppl) oraz zaobserwuj nasz profil na Instagramie (@luvpop.pl),
  • zaproś w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku lub na Instagramie swoich znajomych – poprzez ich oznaczenie – do wzięcia udziału w konkursie,
  • wygrają trzy osoby, których komentarze zdobędą największą ilość polubień lub serduszek (odpowiednio na Facebooku lub Instagramie).

Konkurs trwa do 23.59 20 maja 2018 roku. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here