Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów Lady Gagi. Przedpremierowy koncert wokalistki, w trakcie którego będzie można usłyszeć utwory z nadchodzącego krążka „Love For Sale”, będzie transmitowany w Polsce. Wielbiciele wokalistki mogą liczyć na otrzymanie wyjątkowych gadżetów.

Już niedługo, bo 1 października, do serwisów streamingowych i sklepów na całym świecie trafi drugi album Lady Gagi i Tony’ego Bennetta „Love For Sale”. Dzień wcześniej polscy fani piosenkarki będą mieli okazję usłyszeć kilka utworów z płyty podczas wyjątkowego wydarzenia organizowanego w galerii handlowej Westfield Arkadia w Warszawie.

Jak można przeczytać w notce prasowej, Westfield Arkadia przygotowuje specjalną strefę dla fanów, gdzie klienci będą mogli cieszyć się występem bezpośrednio w centrum handlowym. Inspirując się nowym albumem Love For Sale, strefa dla fanów będzie wyjątkowym doświadczeniem jazzowym w eleganckim stylu i odbędzie się w Cinema City Westfield Arkadia. Goście otrzymają również limitowaną edycję gadżetów od Lady Gagi.

Bilety na występ online oraz do strefy dla fanów są bezpłatne. Zainteresowani będą mogli jednak przekazać darowiznę na rzecz Fundacji Lady Gagi Born This Way oraz Tony’ego Bennetta Exploring The Arts Organization. Aby zdobyć wejściówkę na wydarzenie, należy zarejestrować się przez stronę Live.Westfield.Com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here