W minione wakacje swoją premierę miał kolejny album amerykańskiej wokalistki Lany Del Rey. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów autorka przeboju ‚Love’ zdradziła plany związane z realizacją następnego klipu promującego krążek ‚Lust for Life’.

Era ‚Lust for Life’ oficjalnie rozpoczęła się na początku bieżącego roku premierą singla ‚Love’. W ciągu kolejnych miesięcy Lana wydała teledyski do singla przewodniego oraz kompozycji ‚Lust for Life’ nagranej z The Weeknd, zaś premiera całego albumu nastąpiła w drugiej połowie lipca. Kilka tygodni temu w sieci ukazał się teledysk Lany do singla ‚White Mustang’, tymczasem już teraz wokalistka zdradziła, które utwory brane są pod uwagę w planach dotyczących realizacji kolejnych klipów. 

W wywiadzie dla MTV News Lana potwierdziła, że decyzja w tym zakresie nie jest jeszcze ostatecznie podjęta, natomiast została zawężona do dwóch kompozycji. Mowa tu o kończącym wydawnictwo ‚Lust for Life’ kawałku ‚Get Free’ oraz jednym z popularniejszych wyborów wśród fanów – ‚Cherry’. 

Na końcu teledysku do ‚White Mustang’ dałam 10 sekund piosenki ‚Get Free’ (…). Nie wiem, czuję, że będzie to albo do ‚Get Free’ albo… mam też fajną piosenkę ‚Cherry’…” wyznała Lana. „Tak poza tym jestem taka szczęśliwa, że mam swoje tancerki – były ze mną w klipie do ‚Lust for Life’, odgrywają też dużą rolę podczas występów z utworem ‚Cherry’. Chciałabym mieć je również tam (o teledysku – przyp.), może zrobiłabym coś nieco lżejszego.” dodała wokalistka.

Recenzję ostatniego albumu Lany możecie przeczytać TUTAJ.


P!NK ‚Beautiful Trauma’: stabilna podróż po bezpiecznych ścieżkach popu [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here