Wszystko wskazuje na to, że drugi studyjny album Sama Smitha powtórzy komercyjny sukces swojego hitowego poprzednika. Już wkrótce ukaże się klip do kolejnego singla z albumu ‚The Thrill of It All’.

Brytyjski wokalista Sam Smith podzielił się na swoim Instagramie ekscytującą informacją. Autor przeboju ‚Stay With Me’ wrzucił pierwsze oficjalne fotosy z planu zdjęciowego do teledysku swojego kolejnego singla. Tym razem album ‚The Thrill of It All’ będzie promowała kompozycja ‚One Last Song’.

Przypomnijmy, że drugi studyjny krążek Smitha promowany jest przez balladę ‚Too Good At Goodbyes‚, która dotarła m.in. do szczytu zestawienia najpopularniejszych piosenek w Wielkiej Brytanii oraz do pierwszej piątki Billboard Hot100. Sporym sukcesem cieszy się także sam album wokalisty, który zadebiutował na 1. miejscu najpopularniejszych płyt zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii.

Kompletnie i całkowicie poruszony. ‚The Thrill of It All’ jest oficjalnie nr 1 w Ameryce. Marzenia się naprawdę spełniają. Dziękuję Wam wszystkim z najgłębszej części mojego serca.” napisał Sam tuż po otrzymaniu informacji o swoim sukcesie.

Recenzję ostatniego albumu Sama Smitha – ‚The Thrill of It All’ – możecie znaleźć TUTAJ.


Sam Smith ‚The Thrill of It All’: głos przesiąknięty bólem złamanego serca [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here