Taylor Swift prawdopodobnie wybrała swój nowy singiel. Gary Trust z Billboard poinformował na swoim Twitterze o tym, że kolejny singiel z ‚Reputation’ już wkrótce trafi do rozgłośni radiowych.


Po singlach ‚Look What You Made Me Do’, ‚… Ready for It?’ oraz ‚End Game’ Taylor Swift postanowiła wybrać kolejny utwór promującą jej ostatni krążek. Gary Trust z magazynu Billboard opublikował na swoim Twitterze informację wskazującą na to, że czwartym singlem w tej erze został utwór ‚Delicate’.

Następny singiel Taylor Swift: „Delicate”, trafi do radia popowego 12-13 marca.” napisał Trust.

W momencie, w którym się ukaże ten album serwisy plotkarskie przeszukają teksty piosenek pod kątem mężczyzn, o których mowa, tak jakby inspiracje dla muzyki były równie proste i płytkie, co test ciążowy. Będą pokazy zdjęć wspierające każdą z tych nieprawidłowych teorii, bo to rok 2017 i jeśli nie zobaczysz zdjęcia czegoś, to znaczy, że się nie wydarzyło, prawda?” napisała kilka miesięcy temu wokalistka na temat albumu ‚reputation’. „Pozwólcie mi to powiedzieć jeszcze raz, trochę głośniej dla tych z tyłu… Wydaje się nam, że kogoś znamy, ale prawdą jest to, że znamy tylko taką wersję tej osoby, którą ona sama wybrała. Nie będzie dalszych wyjaśnień. Będzie tylko reputacja.

W pierwszym tygodniu od swojej premiery ‚Reputation’ w samych Stanach Zjednoczonych rozeszło się w nakładzie 1.238 milionów egzemplarzy. Wydawnictwo zadebiutowało m.in. na 1. miejscu w Wielkiej Brytanii, zaś w Polsce dotarło do 6. pozycji.

Recenzję albumu Taylor możecie przeczytać TUTAJ.