Pierwszy od pięciu lat album Keshy ukazał się w połowie sierpnia. ‚Rainbow’ do tej pory promowane było przez lead-singiel ‚Praying’. Tymczasem już teraz wiadomo, który utwór został wybrany na kolejny europejski singiel.

Wszystko wskazuje na to, że po 4-miesięcznym żywocie ballady ‚Praying’ Kesha zdecydowała się wybrać nowy singiel z albumu ‚Rainbow’. Choć część źródeł wskazywała na to, że jako drugi oficjalny singiel z trzeciej studyjnej płyty amerykańskiej gwiazdy zostanie wydany ‚Hymn’, to ruch najpopularniejszej brytyjskiej rozgłośni radiowej wskazuje na coś innego. Brytyjskie BBC Radio 1 właśnie dodało utwór ‚Learn to Let Go’ na swoją codzienną playlistę, co wskazuje na to, że to właśnie ten kawałek został wybrany jako singiel na tamtejszy rynek. 

Przypomnijmy, że pierwszy singiel Keshy z nowego albumu – ‚Praying’ – odniósł umiarkowany sukces docierając do pierwszej 30-stki w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii. Przy okazji premiery ‚Praying’ artystka w liście do fanów zdradziła genezę piosenki.

‚Zmagałam się z moimi uczuciami w postaci poważnej bezsilności i depresji, przezwyciężyłam przeszkody, znalazłam w sobie siłę, nawet wtedy kiedy wydawało się to nie do zrobienia. Znalazłam miejsce pokoju, które uważałam za niedostępne. Ta piosenka jest o dojrzewaniu do odczuwania empatii w stosunku do kogoś innego, nawet jeśli Cię zranili albo przestraszyli. To piosenka o uczeniu się bycia dumnym z osoby, którą jesteś, nawet podczas gorszych momentów, w których czujesz się samotna. Jest także o nadziei, że każdy, nawet ktoś kto Cię zranił, może się uzdrowić.’ tłumaczyła wówczas Kesha.

Recenzję albumu ‚Rainbow’ możecie przeczytać TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here