Kto jak kto, ale Mariah Carey jest jedną z tych osób, które powinny być przyzwyczajone do zdobywania kolejnych numerów 1., w końcu ma na swoim koncie rekordowe 19 „jedynek”. Jednak tym razem gwiazda może się pochwalić całkowicie nowym dla niej sukcesem. 

Mariah Carey ma nowy hit i wyjątkowo nie jest to kolejny utwór muzyczny. Jej pierwsza oficjalna autobiografia „The Meaning of Mariah Carey” bije rekordy popularności. Trafiła ona na sam szczyt bestsellerów New York’s Timesa.

„The Meaning of Mariah Carey” swoją premierę miało pod koniec września i jest częścią obchodzonej w tym roku 30 rocznicy wydania debiutanckiego albumu Mariah. Magazyn „Billboard” o wydawnictwie pisze: „Książka, która szczegółowo opisuje romantyczne zmagania Carey, jej wzloty i upadki w karierze, rasizm, którego doświadczyła jako dziecko i wiele więcej”. W pisaniu diwie pomogła pisarka i aktywistka Michaela Angela Davis. Oprócz książki wydany został również audiobook nagrany przez samą Mariah, w którym znajdą się też wstawki muzyczne.

Mariah dała w social mediach upust swojej radości i podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu jej autobiografii. „Wow. Oszołomiona, pokorna i wdzięczna. Napisanie tego pamiętnika prawie pochłonęło ostatnie trzy lata mojego życia. Kocham cię Michaelo Angelo Davis i wszystkich tych, którzy poświęcili czas na przeczytanie mojej historii i urzeczywistnienie tego marzenia. To sprawia, że ​​przeżycie tych doświadczeń jest prawie znośne! LOL.” – napisała.

Oprócz książki, artystka wydała także album „The Rarities” będący swego rodzaju podsumowaniem 3 dekad jej kariery.

Mariah Carey wydała płytę „The Rarities” [streaming-party]

Mariah Carey i Ariana Grande we wspólnym utworze? Artystki pracują nad świątecznym projektem

Mariah Carey oficjalnie zapowiada premierę jej pierwszej autobiografii. Książka nosi tytuł „The Meaning of Mariah Carey”

Mariah Carey w teledysku do utworu „Save the Day” promującego jej najnowszą płytę „The Rarities”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here