Najnowsze notowanie Billboard Hot 100 przyniosło sporo zmian w zestawieniu. Trwającą aż dziesięć tygodni dominację Drake’a na pierwszej pozycji z utworem „In My Feelings” przerywa współpraca amerykańskiego zespołu Maroon 5 wraz z raperką Cardi B o tytule „Girls Like You”.

Obok „Girls Like You” i „In My Feelings”, na ostatniej pozycji na podium, uplasował się Eminem z utworem „Killshot”. Jest to jego dwudziesta piosenka w karierze, która dostała się do Top 10 listy Billboard Hot 100. Tuż za podium znajduje się utwór Lucid Dreams od Juice WRLD, który awansował z piątego miejsca. Better Now od Post Malone zamyka Top 5 zestawienia.

Spadek o trzy pozycje zalicza singiel Cardi B zatytułowany „I Like It”. Na siódmej pozycji znajduje się utwór stworzony we współpracy Kanyego Westa z Lil Pumpem „I Love It”, który zadebiutował na 6 miejscu w ubiegłym tygodniu. Za „I Love It” plasuje się kolaboracja 6ix9ine’a, Nicki Minaj oraz Murda Beatz o tytule „FEFE”. 9 pozycję zajmuje Travis Scott z utworem Sicko Mode, zaliczając spadek o jedno miejsce. Top 10 zamyka zespół 5 Seconds Of Summer z piosenką „Youngblood”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here