Jeszcze kilka tygodni temu Lady Gaga w rozmowie z EW przyznała, że rozpoczęła pierwsze prace nad swoim kolejnym albumem. Okazuje się, że do współpracy nad premierowym materiałem gwiazda zaprosiła jednego z producentów swoich poprzednich utworów. 

DJ White Shadow odpowiadający m.in. za produkcję albumów ‚Born This Way’ i ‚ARTPOP’ oraz singla ‚The Cure’ umieścił na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie kartki urodzinowej, którą dostał od Lady Gagi.  Napis zamieszczony na kartce wskazuje na to, że do współpracy nad swoim nowym wydawnictwem artystka zaprosiła właśnie DJWS. 

„Wszystkiego najlepszego dla mojego ulubionego producenta i przyjaciela. Kocham Cię. Nie mogę się doczekać, aż napiszemy razem ten kolejny album. Kochaj sztukę, pokój i muzykę. Buziaczki, LG.” napisała Lady Gaga.

Sama Lady Gaga, zapytana o następcę ‚Joanne’ odpowiedziała:

Dam Wam znać. Mam dużo pomysłów i wiele rzeczy, które chcę zrobić, zatem przekonacie się o tym niedługo. Potrzebuję trochę czasu, aby to stworzyć.” wyznała jakiś czas temu gwiazda.

Przypomnijmy, że wokalistka znajduje się obecnie pod opieką lekarzy i zawiesiła swoją trasę koncertową – ‚Joanne World Tour’. Tournee wspierające sprzedaż wydanego jesienią zeszłego roku albumu ‚Joanne’ na ten moment zawitało jedynie do Ameryki Północnej. Ze względu na stan zdrowia Lady Gaga musiała odwołać występ na festiwalu Rock in Rio, gdzie zastąpił ją zespół Maroon 5. Europejska część trasy zaplanowana na październik i listopad 2017 roku została przełożona na 2018 rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here