Ariana Grande to zdecydowanie jedna z największych gwiazd ostatnich lat. Piosenkarka ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych i wszystko wskazuje na to, że premiera jej kolejnego muzycznego wydawnictwa zbliża się wielkimi krokami. 

Szósty longplay Grande jest już prawie skończony. Młoda gwiazda do jego tworzenia zaangażowała tę samą ekipę, która pracowała także przy jej nominowanym do Grammy krążku „thank u, next”, z którego pochodzą takie przeboje jak „7 rings” oraz tytułowy lead singiel „thank u, next”.

Przyjaciółka Ariany oraz jedna z osób odpowiedzilanych za płytę „thank u, next” Tayla Parx udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi „Insider”, w którym zdradziła kilka szczegółów na temat nowego wydawnictwa Ari.

„Ekipa „thank u, next powróciła do pracy w trakcie kwarantanny” – powiedziała. „Pozwoliliśmy, żeby praca się szła naturalnie, tak jak w przypadku poprzedniego albumu”.

27-latka zapytana o więcej szczegółów powiedziała: „Myślę, że to już [Ariana] sama zdradzi więcej informacji, ja mogę tylko powiedzieć, że przeszła ona kolejną ewolucję i właśnie to podoba mi się najbardziej, to jest to co chcę tworzyć z artystami” – kontynuowała. „Chcę tworzyć muzykę, która pozwala pokazać różne strony ich samych w każdym kolejnym projekcie. Poznamy [Arianę] jeszcze bardziej i naprawdę jestem podekscytowana tym, co świat zobaczy. Nie mogę się doczekać aż opowie wam więcej o tym, gdzie był jej umysł tworząc ten album, ponieważ jest naprawdę niesamowity”.

Sama Ariana również wydaje się powoli zapowiadać premierę nowego albumu. Piosenkarka, co prawda nie wyjawiła, jak do tej pory wielu informacji na temat AG6, ale w zeszłym tygodniu udostępniła krótkie wideo z niepublikowanym dotąd utworem, które znajdziecie TUTAJ. Warto również przypomnieć, że według krążących po sieci doniesień na nowej płycie Ariany znaleźć się mają współprace z Doją Cat (szczegóły TUTAJ) oraz Tinashe (TUTAJ).

Ariana Grande już wkrótce rozpocznie nową muzyczną erę!? Wokalistka opublikowała fragment nowego utworu

Ariana Grande i Doja Cat razem w jednej piosence. Ariana potwierdza informację o ich współpracy

Ariana Grande została oficjalnie najczęściej streamowaną artystką w historii. Wokalistka wyprzedziła Rihannę

Ariana Grande ustanawia nowy rekord na Billboard Hot 100. Artystka ma na koncie największą ilością piosenek, które zadebiutowały na szczycie tego rankingu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here