Sierpień dla twórczości Lany Del Rey to wyjątkowo owocny miesiąc. Po premierze w ubiegłym tygodniu dwóch piosenek – coveru „Season Of The Witch” oraz „Looking For America”, wokalistka wydaje kolejne utwory – tym razem to „fuck it, i love you” oraz” The greatest” z nadchodzącego wydawnictwa „Norman Fucking Rockwell”.

Artystka podzieliła się z fanami informacją o nadchodzącym podwójnym teledysku już 27 lipca.

Myślę, że pokochacie nowy, podwójny teledysk, który zrobiłam z Richem Lee do kawałków z nowego albumu – „fuck it I love you!” oraz „the greatest” – napisała na swoim Instagramie wokalistka.

Od tamtej pory miłośnicy Del Rey wyczekują premiery dwóch singli. Już w ten piątek usłyszymy „Fuck it, i love you”, a dzień później „The greatest”. Według ostatnich doniesień premiera podwójnego teledysku nastąpi w sobotę. Rich Lee, z którym ponownie współpracuje artystka był odpowiedzialny także za takie klipy jak „Lust For Life” oraz „Love”.

Premiera kolejnego studyjnego albumu Lany Del Rey nastąpi już 30 sierpnia. W skład wydawnictwa będzie wchodzić 14 utworów, w tym znane nam już „Mariners Apartment Complex”, „Venice Bitch”, „Doin’ Time” oraz „hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but i have it”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here