Królowa jest tylko jedna, a już przede wszystkim jeśli mówi się o Królowej Świąt. Mariah Carey po 24 latach od wydania słynnego „All I Want For Christmas Is You” znów podbija rankingi i listy sprzedaży. 

Świat nie potrafi sobie wyobrazić Bożego Narodzenia bez najbardziej znanej i lubianej piosenki świątecznej od Mariah Carey. Fakt ten wyraźnie wpływa na coroczny wzrost sprzedaży utworu. „All I Want For Christmas Is You” aktualnie podbija szczyty światowego iTunes i Spotify Global Top 50 oraz figuruje na 6 miejscu zestawienia Billboard Hot 100 – jeszcze żadnej piosence świątecznej nie udało się dotrzeć tak wysoko.

Fani Carey trzymają kciuki mocno zaciśnięte licząc na to, że „All I Want For Christmas Is You” zdoła wspiąć się na najwyższą pozycję listy Hot100. Dla legendarnej wokalistki i autorki piosenek był by to już 19 raz kiedy królowałaby na szczycie tego zestawienia, tym samym wyprzedziłaby Elvisa Presleya w rankingu artystów z największą ilością numerów 1. Mariah wyprzedzaliby jedynie The Beatles (20).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here