To z pewnością intensywny okres dla fanów grupy Fifth Harmony. Dziewczyny odwołały australijską część swojej trasy koncertowej, zaś do sieci przedostały się pierwsze informacje na temat solowego projektu Normani Kordei, jednej z wokalistek zespołu.


normani-kordei-and-khalid

Wczoraj w sieci pojawił się utwór ‚Love Lies’, w którym Normani Kordei pojawia się obok Khalida. Singiel znajdziecie TUTAJ.


W związku z premierą utworu Normani nagranego z Khalidem – ‚Love Lies’ – jedna czwarta Fifth Harmony pojawiła się gościnnie w Apple Music’s Zane Lowe. 21-letnia piosenkarka zdradziła, że przygotowuje swój pierwszy solowy projekt.

Kordei wyznała w wywiadzie, że tym razem jej fani będą mogli usłyszeć prawdziwą wersję jej samej. 21-latka dodała również, że jej pierwszy krążek jest ukończony w 30%.

Przypomnijmy, że Normani to kolejna wokalistka Fifth Harmony, która próbuje rozpocząć swoją solową karierę. Wcześniej informowano o planach Lauren Jauregui, która na początku tego roku ma podpisać kontakt solowy na własny album z wytwórnią Columbia Records.