Jennifer Hough udzieliła swojego pierwszego telewizyjnego wywiadu, w którym opowiedziała o napaści, której doznała ze strony męża Nicki Minaj i rzekomemu nękaniu jej przez raperkę.

W sierpniu „Page Six” poinformowało, że 43-letnia dziś Jennifer Hough, złożyła pozew przeciwko raperce i jej partnerowi do federalnego sądu na Brooklynie. Kobieta jest ofiarą gwałtu, którego w 1994 roku miał się na niej dopuścić obecny mąż i ojciec dziecka Nicki Minaj, Kenneth Petty. Według jej historii, Petty podszedł do niej na przystanku, gdy 16 wówczas Jennifer czekała na autobus do szkoły i grożąc jej nożem zaprowadził do domu, gdzie następnie ją zgwałcił. Petty został wtedy aresztowany. Początkowo nie przyznawał się do winy, a ostatecznie zawarł ugodę, odsiadując cztery lata za kratkami pod zarzutem usiłowania gwałtu.

W 2020 roku, Hough została namierzona przez Nicki Minaj, po tym jak Kenneth został ponownie aresztowany za niezarejestrowanie się jako przestępca seksualny w Kalifornii. Kobieta twierdzi, że słynna raperka wielokrotnie kontaktowała się z nią i oferowała łapówki w wysokości do 500 tys. dolarów, w zamian za wycofanie swoich zarzutów wobec jej męża, a gdy odmówiła, artystka zaczęła nękać ją i jej bliskich. Jennifer postanowiła więc wnieść do sądu zaskarżenie, o, jak pisze „Buzz Feed”, „między innymi nękanie, zastraszanie świadków i celowe zadawanie niepokoju emocjonalnego”.

W minioną środę, kobieta udzieliła swojego pierwszego telewizyjnego wywiadu w popularnym programie „The Real”, w którym ona i jej prawnik, Tyrone Blackburn, omówili jej pozew przeciwko Petty’emu i Minaj.

Jestem zmęczona strachem. Czuję, że działania, które zostały podjęte w związku z tą całą sytuacją, wywołały u mnie kolejny rodzaj strachu. (…) Nie chcę się już bać, a jedynym sposobem, aby się nie bać, jest kontynuowanie mówienia o tym” – zaczęła, dodając później, że martwiła się ogromne, że zostanie odnaleziona, po tym jak usłyszała że Kenneth bierze ślub z Nicki Minaj. „Tak bardzo bałam się, że będę znana jako osoba, która została zgwałcona przez męża Nicki Minaj – przecież to ta Nicki Minaj!”.

Kobieta płacząc przyznała również, że ​​przez lata obwiniała siebie samą za to, co się stało.

Hough opowiedziała o rozmowie telefonicznej, którą odbyła bezpośrednio z Nicki. „[Nicki] powiedziała, że ​​słyszała, że chcę im pomóc w tej sytuacji. Kompletnie nie rozumiałam, co miała na myśli. Zaoferowała mi i mojej rodzinie lot do LA. Odrzuciłam to. Powiedziałam jej też otwarcie, jak kobieta kobiecie, że do gwałtu naprawdę doszło i po tym już więcej z nią nie rozmawiałam”. Zapytana o szczegóły nękania przez Nicki i jej męża, które miało mieć miejsce po tym jak odmówiła przyjęcia jakichkolwiek łapówek, mówiła: „Potem doszły groźby (…). Jeden z ich współpracowników położył mi 20 tys. dolarów na kolanach, a ja nadal odmawiałam. Ostatnia wiadomość, jaką otrzymałam, dotyczyła tego, że powinnam była wziąć te pieniądze, ponieważ teraz zamierzają użyć ich przeciwko mnie”.

Pod koniec rozmowy, zapytana jakiego efektu oczekuje po pozwie, odpowiedziała: „Chcę, żeby zdali sobie sprawę, że postąpili źle i, że nie można tak traktować ludzi. On zrobił coś dawno temu i spotkały go konsekwencje, których miał się trzymać. To co zrobili mnie i mojej rodzinie nie było ok. To nie było w porządku i nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, nie ma znaczenia, jaki jest twój status, nie możesz zastraszać ludzi, aby wszystko było takie jak chcesz. A oni to właśnie zrobili” – podsumowała Hough. „Chcę też, żeby moje córki wiedziały, że (…) mają siłę, mają głos i powinny go używać i nie pozwalać, by ktokolwiek je uciszał„.

Fragmenty występu Jennifer Hough w „The Real” poniżej.

Nicki Minaj u boku Eltona Johna. Legendarny muzyk nagrał nowy utwór ze słynną raperką

Nicki Minaj wzięła ślub! Raperka pochwaliła się tym na Instagramie

Nicki Minaj oskarża Meek Milla o znęcanie się i bicie. „Bije kobiety, boi się mężczyzn”

Nicki Minaj została mamą. Raperka urodziła swoje pierwsze dziecko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here