Zwycięstwo Lady Gagi i Ariany Grande podczas tegorocznego rozdania nagród Grammy spotkało się z ogromnym niezadowoleniem sympatyków koreańskiego zespołu BTS. Po niespełna godzinie klip do utworu „Rain On Me” zgromadził ponad 100 tysięcy nowych łapek w dół.

Lady Gaga oraz Ariana Grande mogą poszczycić się wygraną w kategorii Najlepsze wykonanie pop przez duet lub grupę podczas ceremonii Grammy 2021. Niestety mimo wielu pozytywnych głosów, artystki spotkały się też ze sprzeciwem wobec tego werdyktu.

Fani koreańskiego zespołu BTS nie kryją niezadowolenia. Boysband był również nominowany w tej samej kategorii z utworem Dynamite. Nie zdobyli oni jednak upragnionej statuetki. Twitter zawrzał, a w ciągu kilku minut od rozstrzygnięcia polskie trendy były zdominowane przez hashtagi wspierające artystów.

Rozczarowanie szybko przerodziło się w swego rodzaju atak – pod klipem do Rain On Me zaroiło się od komentarzy pełnych niezadowolenia, a teledysk zyskuje kolejne tysiące łapek w dół. Na social mediach artystek również pojawiło się wiele odpowiedzi, w których sympatycy zespołu twierdzą, że nie zasłużyły na tę nagrodę w porównaniu z BTS i ich numerem Dynamite. Pod ostatnim postem Ariany Grande na Instagramie czytamy, że boysband jest lepszy i to oni powinny wygrać – tymczasem ona oraz Lady Gaga na tę nagrodę w ich ocenie nie zasłużyły.

BTS wystąpią podczas dzisiejszego wieczoru właśnie z utworem Dynamite. Oprócz nich na scenie zobaczymy także Taylor Swift, Harry’ego Stylesa, Duę Lipę, czy Doję Cat. W tym roku galę prowadzi prezenter i komik Trevor Noah. Walkę o nagrody w najważniejszych kategoriach wieczoru stoczą ze sobą takie gwiazdy jak m.in. Taylor Swift, Dua Lipa, Doja Cat, Megan Thee Stallion, Post Malone i Beyoncé, która to w tym roku otrzymała najwięcej, bo aż 9 nominacji. Nasza relacja z tego wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

GRAMMY AWARDS 2021: ŚLEDŹ Z NAMI GALĘ NA BIEŻĄCO [RELACJA]

PRZYPOMINAMY LISTĘ ARTYSTÓW, KTÓRZY TRIUMFOWALI W NAJWAŻNIEJSZYCH KATEGORIACH NA GRAMMY

GRAMMY AWARDS 2021: OGŁOSZONO WSZYSTKIE NOMINACJE

OGŁOSZONO LISTĘ ARTYSTÓW, KTÓRZY WYSTĄPIĄ PODCZAS GRAMMY AWARDS 2021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here