Amerykańska wokalistka Kelly Clarkson szykuje się do wydania swojego kolejnego studyjnego krążka w karierze. Według pojawiających się w sieci informacjami, tym razem można spodziewać się wielu przebojowych numerów i więcej popu, jednak wciąż ze słyszalnymi elementami soulowych dźwięków obecnych na „Meaning of Life”.

Wydany jesienią 2017 roku lekko experymentalny longplay Kelly „Meaning of Life” został bardzo ciepło przyjęty przez jej wielbicieli, jak i krytyków muzycznych zbierając pozytywne recenzje. Jak ostatnio poinformowała sama artystka w jednym z udzielonych wywiadów prace nad nowym materiałem przebiegają sprawie i są w zaawansowanej fazie przy okazji zdradzając kierunek muzyczny w jakim będzie utrzymany krążek.

„Moja nowa muzyka jest jak gdyby „Meaning of Life ”, „Breakaway ” i „ Stronger” miały dziecko(…)

Według krążących w sieci pogłosek od anonimowego informatora, który 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Kelly miała sesje w LA z niezwykle utalentowanymi ludźmi. Spodziewajcie się także kilku dużych  nazwisk producentów. Próbują ukończyć większość nagrań (jeśli nie wszystkie), zanim zacznie nagrywać swój nowy talk show. Najprawdopodobniej, nowy album ukaże się późną jesienią lub zimą” wyjawiono na forum artystki.

Na razie nie znamy oficjalnych informacji o planowanej premierze kolejnego krążka wokalistki, jednak są duże szanse na to, że nowy materiał zostanie wydany jeszcze w tym roku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here