Kelly Clarkson przygotowuje się do wielkiego muzycznego powrotu. Jeszcze w tym roku amerykańska wokalistka ma w planach wydać swój premierowy materiał. Już w najbliższy czwartek do sieci trafią aż 2 (!) single zapowiadające album, tymczasem dzisiaj opublikowany został krótki zwiastun nowych utworów.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach artystka za pomocą krótkiego materiału wideo zamieszczonego w sieci oznajmiła swoim fanom, że jej nowy singiel zatytułowany ‚Love So Soft’ ukaże się już 7 września. Niedługo potem okazało się, że wokalistka ma w planach tzw. ‚podwójną premierę’, a do sieci oprócz zapowiadanego ‚Love So Soft’ trafi jednocześnie kompozycja ‚Move You’. Wiemy także, że Kelly w ostatnich dniach nakręciła teledysk, za którego reżyserię odpowiada Dave Meyers, twórca klipów min. do ‚Swish Swish’ Katy Perry czy ‚Humble’ Kendricka Lamara. Zapowiedź nowych singli możecie zobaczyć poniżej.

Jak wspominała wokalistka nowy materiał ma być utrzymany bardziej w klimacie popu zabarwionego soulem niż tradycyjnym dla wokalistki pop-rocku.

W tym jest bardzo dużo mojej osobowości. I wydaje mi się, że to będzie to czego ludzie ode mnie oczekiwali oglądając Idola. Śpiewałam tam te wszystkie klasyki Arethy, kocham Tinę, kocham Mariah, kocham Whitney. To są rzeczy, których ludzie oczekują ode mnie w pierwszym miejscu. Kocham wszystko to, co robiłam do tej pory, ale to będzie album, który tkwi we mnie od czasów liceum (…) To zupełnie inny rozdział’ wyznała kilka miesięcy temu Kelly.

Ostatni studyjny album Kelly Clarkson ujrzał światło dzienne w lutym 2015 roku. Krążek poradził sobie nieco gorzej na listach przebojów niż pozostałe albumy wokalistki, a niespodziewanym hitem ery został utwór ‚Piece By Piece’, który dzięki wzruszającemu występowi w ‚American Idol’ dotarł do 8-mego miejsca w amerykańskim Hot100.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here