Dobre wieści dla fanów Kelly Clarkson. Amerykańska gwiazda intensywnie przygotowuje się do wydania kolejnej solowej płyty w karierze. Według pojawiających się w sieci informacji lead-singiel zwiastujący nową erę ukaże się już wkrótce. 

Wydany jesienią 2017 roku lekko eksperymentalny longplay Kelly „Meaning of Life” został bardzo ciepło przyjęty przez jej wielbicieli, jak i krytyków muzycznych zbierając pozytywne recenzje. Okazuje się, że nowa muzyczna era wokalistki rozpocznie się już niebawem. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami m.in. portalu Ultimate Music powrotny singiel wokalistki został zatytułowany „I Dare You”, a premiera zaplanowana została już za dwa tygodnie tj. w piątek 17 kwietnia. Warto podkreślić, iż oprócz podstawowej wersji utworu, ukaże się on w różnych wersjach językowych w postaci duetów z m.in. francuską piosenkarką Zaz czy Hiszpanem Blas’em Canto, który miał reprezentować swój kraj na tegorocznej Eurowizji.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu artystka w jednym z udzielonych wywiadów zdradziła, że prace nad nowym materiałem przebiegają sprawie i są w zaawansowanej fazie, a przy okazji można spodziewać się wielu przebojowych numerów i więcej popu, jednak wciąż ze słyszalnymi elementami soulowych dźwięków obecnych na „Meaning of Life”.

„Moja nowa muzyka jest jak gdyby „Meaning of Life ”, „Breakaway ” i „ Stronger” miały dziecko(…)

Ponadto według informacji od anonimowego informatora, który 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Kelly miała sesje w LA z niezwykle utalentowanymi ludźmi. Spodziewajcie się także kilku dużych  nazwisk producentów.”

Na razie nie znamy oficjalnych informacji o planowanej premierze kolejnego krążka wokalistki, jednak są duże szanse na to, że nowy materiał zostanie wydany jeszcze w tym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here