Selena Gomez była gościem show, którego gospodynią jest Kelly Clarkson. W trakcie rozmowy o nowej płycie artystki, wykonawczyni hitu „Lose You To Love Me” wyznała, iż wie, że dla wielu ludzi nie jest wybitną piosenkarką, na co starsza koleżanka z branży wyraźnie zaprotestowała.

Poza sceną muzyczną, Kelly Clarkson realizuje się również w telewizji. Show artystki cieszy się wysoką oglądalnością, a największe gwiazdy show-biznesu godzą się przyjąć zaproszenie, by z nią porozmawiać. Kolejnym z gości Kelly była Selena Gomez, która promuje wydany w styczniu album „Rare”. Amerykańska gwiazda przyznała, że mimo faktu, iż wiele osób zarzuca jej szeptanie do mikrofonu, aniżeli śpiewanie, uwielbia wszystko to, z czym wiąże się praca w studiu nagraniowym i bycie artystką. Co więcej, przyznała, że dalej gromadzi materiał na kolejne projekty. Przysłuchująca się wypowiedzi Seleny Kelly w pewnym momencie zareagowała na jej słowa.

„Najlepsza piosenkarka nie oznacza najgłośniejsza. To nie tak, że musisz śpiewać jak Whitney Houston. Najlepsi wokaliści mają cię poruszać. Powiem ci jak piosenkarka piosenkarce – to piękne, co robisz” – powiedziała Kelly, nawiązując do swojej przygody w programie „The Voice”, w którym była jurorką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here