Dziś swoje 20. urodziny świętuje album, który uznawany jest za jedno z najważniejszych wydawnictw na polskim rynku muzycznym, czyli „Kayah i Bregović”. Z tej okazji, wokalistka opublikowała nowy singiel utrzymany w bałkańskim stylu.

Zgodnie z zapowiedziami, dziś swoją premierę miał kolejny singiel w repertuarze Kayah o tytule „Dawaj w długą”. Piosenka nawiązująca brzmieniem do bałkańskich rytmów znanych z albumu „Kayah i Bregović” jest prezentem dla fanów na 20. rocznicę wydania kultowego już krążka. Wraz z singlem, na kanale artystki w serwisie YouTube pojawił się oficjalny wideoklip pokazujący kulisy jej tegorocznej trasy z Goranem Bregovićem. Zobaczymy w nim m.in. Beatę Kozidrak.

Nowy singiel to nie jedyna niespodzianka, jaką przygotowała na dzisiaj Kayah. Po świetnie przyjętych koncertach w Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu i Warszawie, wokalistka zapowiedziała wyjątkowe show z Goranem Bregovićem 24 października w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety są już dostępne na stronie organizatora www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl, Eventim.pl, ebilet.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn i MediaMarkt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here