Od marca 2014 roku toczy się proces Keshy przeciwko producentowi muzycznemu ukrywającemu się pod pseudonimem Dr Luke. Przypomnijmy, że Serbert oskarżyła Amerykanina o molestowanie, napaść na tle seksualnym oraz przemoc psychiczną. Burzliwa sprawa sądowa nieustannie wraca do mediów. Z opublikowanych fragmentów zeznań piosenkarki Katy Perry wynika, że producent nigdy nie wykorzystał jej seksualnie, jak donosiły magazyny plotkarskie.

Katy Perry i Lady Gagi, które wielokrotnie pojawiały się w świetle doniesień ze stanu sprawy, zostały zostały poproszone o złożenie zeznań. Jak wynika z dokumentów opublikowanych przez amerykańskie serwisy, twórczyni albumu „Witness” wyznała, że nigdy nie łączyło ją nic więcej z Dr. Lukiem niż kwestie zawodowe. Przypomnijmy, że wyprodukował on wiele przebojów artystki takich jak „I Kissed a Girl”, „Hot N’ Cold” i „Roar”.

Prawnik: Czy jest Pani świadoma tego, co powiedziała Kesha?
Katy: Tak
P: Czy kiedykolwiek została Pani zgwałcona przez Dr Luke’a?
Katy: Nie.
P: Czy kiedykolwiek Dr Luke Panią molestował?
Katy: Nie.
P: Czy kiedykolwiek dał Pani pigułkę gwałtu?
Katy: Nie.
P: Czy miała Pani jakikolwiek kontakt seksualny z Dr Luke’iem?
Katy: Nie.
P: A związek uczuciowy?
Katy: Nie.
P: Czyli oświadczenie Keshy, że została Pani przez niego zgwałcona jest fałszywe?
Katy: Tak, proszę Pani.

Zespół Dr Luke’a twierdził, że Kesha w wiadomości tekstowej skierowanej do Lady Gagi oskarżyła producenta o gwałt na Katy Perry. Jak wynika z zeznań Lady Gagi, artystka oraz Kesha miały być świadkami wypowiedzi Johna Janicka, który wspomniał, że słyszał plotkę o rzekomym gwałcie Dr Luke’a na Katy Perry. Sam John Janick zaprzeczył udzielaniu jakichkolwiek informacji na ten temat, w tym wspomnianym dwóm artystkom. Dodał również, że widział Katy tylko raz, a Perry nigdy przy nim nie oskarżyła Dr. Luke’a o gwałt.

Sprawa pozostaje wciąż w toku. Zgodnie z obliczeniami eksperta Arthura L. Erka przypuszczalne zniesławienie kosztowało Luke’a i jego interesy ponad 50 milionów dolarów potencjalnego przychodu.

Sam 🌸 on Twitter

4 pages of Katy Perry’s Testimony has been released, this is the most important one.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here