Ostatnie dni obfitują w plotki dotyczące nowego singla Katy Perry. Wszystko wskazuje na to, że kolejnym po „Never Really Over” utworem zapowiadającym nowe wydawnictwo piosenkarki będzie kawałek „Small Talk”, wyprodukowany przez Charliego Putha.

Katy Perry powraca z nowym singlem, którego tytuł to „Small Talk”! Artystka podzieliła się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych fragmentem tekstu piosenki, którą według dostępnych od pewnego czasu w sieci informacji, wyprodukował wokalista Charlie Puth.

„Isn’t it weird that you’ve seen me naked, we had conversations about forever, now it’s about the weather okay” – tak brzmi fragment utworu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#SmallTalk

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Charlie Puth zasugerował, że „Small Talk” to kolejny singiel Katy Perry podczas jednej z transmisji na żywo, przeprowadzonej niedawno na Instagramie. Fanów wokalistki rozgrzał do czerwoności jednak jeden z wpisów, w którym nawiązał on do twórczości Taylor Swift. Wielu odczytało to jako potwierdzenie współpracy obu artystek. „Small Talk” powinien mieć swoją premierę już w ten piątek, 9 sierpnia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here