Jakiś czas temu informowaliśmy Was o plotkach wskazujących, że to jeszcze nie koniec kampanii promocyjnej ostatniego albumu Katy Perry ‚Witness’. Przed chwilą wokalistka wrzuciła do sieci zdjęcie, które podgrzało atmosferę wokół nieoficjalnych wieści mówiących o tym, że czwartym singlem zostanie ‚Hey Hey Hey’.

W czerwcu swój kolejny album wydała amerykańska piosenkarka Katy Perry. ‚Witness’ zadebiutowało wówczas m.in. na 1 miejscu zestawienia najchętniej kupowanych krążków w Stanach Zjednoczonych rozchodząc się w swoim pierwszym tygodniu w ilości 180 tys. sztuk. Do tej pory nowe wydawnictwo Katy promowały single ‚Chained to the Rhythm’, ‚Bon Appétit’ i ‚Swish Swish’ z gościnnym udziałem Nicki Minaj.

Brazylijski oddział serwisu VEVO w zeszłym miesiącu w jednej ze swoich publikacji internetowych zamieścił informację, iż Katy Perry na swój nowy singiel wybrała utwór ‚Hey Hey Hey’. W świetle opublikowanych rewelacji klip do singla miał ujrzeć światło dzienne 17 grudnia, do czego w ostateczności oczywiście nie doszło. Ostatni post Katy na mediach społecznościowych wskazuje jednak na to, że to może wcale nie koniec przygody piosenkarki z erą ‚Witness’.

Wokalistka opublikowała zdjęcie wykonane podczas tajemniczego planu zdjęciowego, na którym wykonawczyni przeboju ‚Roar’ pojawiła się w ubiegłym miesiącu. Post został podpisany słowem ‚HEY’, zaś kilka minut później został zretweetowany przez wytwórnię Perry – Capitol Records.

OH, hey! @KatyPerry” napisano na koncie CR.

Należy jednak podkreślić, że na ten moment brak jest oficjalnego potwierdzenia ze strony teamu piosenkarki jakoby ‚Hey Hey Hey’ miało zostać wydane jako czwarty singiel z ‚Witness’.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here