Czyżby Katy Perry & Taylor Swift na dobre miały zakopać dawny topór wojenny? Posty w mediach społecznościowych jednej z Pań wywołały falę spekulacji na temat ewentualnej współpracy wokalistek na płaszczyźnie muzycznej.

Stosunki prywatne między Perry a Swift od lat budzą zainteresowanie wielbicieli artystek oraz przedstawicieli prasy bulwarowej. Kość niezgody między gwiazdami popu pojawiła się kilka lat temu, kiedy to Taylor podejrzewała Perry o świadome przekupienie tancerzy, którzy dotychczas współpracowali z autorką przeboju „Mine”. Później stracona przyjaźń piosenkarek była jednym z wątków poruszonych przez Swift w utworze „Bad Blood”, zaś Panie aż do zeszłego roku nie pokusiły się o skierowanie względem siebie ciepłych słów. Równo rok temu Taylor Swift opublikowała filmik przedstawiający liścik oraz gałązkę oliwną (symbol pokoju) z dopiskiem „Thank you Katy”.

„Hej, dawna przyjaciółko! Zastanawiałam się nad wcześniejszymi nieporozumieniami i uczuciami między nami. Naprawdę chciałabym oczyścić atmosferę…” można było zauważyć na liściku, którym wówczas podzieliła się w swoich social media Taylor.

Wszystko wskazuje na to, że konflikt między Paniami można wsadzić na półkę z dawnymi historiami. Po ostatnim poście w mediach społecznościowych Perry fani spekulują na temat jej potencjalnej muzycznej współpracy ze Swift. Katy podzieliła się bowiem zdjęciem z ciasteczkami opatrzonym podpisem „feels good” i zawierającym oznaczenie konta Taylor Swift. Co ciekawe, wokalistka dodała również lokalizację miejsca, które zostało oznakowane jako… „Let’s Be Friends”. Taylor nie pozostała dłużna – niedługo po publikacji fotografii je polubiła i zostawiła w komentarzach symbole serduszek.

Czy posty Pań mają nam zasugerować, że na horyzoncie jest już wspólny kawałek Perry & Swift? Przypomnijmy, iż i jedna i druga w ciągu ostatnich tygodni wypuściła premierowy singiel („ME!” oraz „Never Really Over”), a zatem istnieje prawdopodobieństwo, że duet wokalistek pojawi się na którymś z ich nadchodzących projektów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here