Nowy etap w karierze Katy Perry. Artystka już niedługo dołączy do takich znanych postaci jak Celine Dion, Mariah Carey, Jennifer Lopez czy Lady Gaga jako kolejna gwiazda z własną rezydenturą w Vegas. 

Zgodnie z wydanym w 2009 singlem, Katy Perry już wkrótce będzie „waking up in Vegas„. Na początku maja gwiazda oficjalnie ogłosiła swoją pierwszą rezydenturę w Las Vegas nazwaną po prostu „PLAY”.

Pierwszy koncert odbędzie się jeszcze w tym roku, dokładnie 29 grudnia, w mogącym pomieścić 5 tys. widzów „The Theatre” w nowootwartym Resort World. Już teraz wiadomo, że z powodu sporego zainteresowania i dobrej sprzedaży biletów do pierwotnie planowanych 8 koncertów dodano kolejne tyle. Na ten moment największą popularnością cieszy się występ zaplanowany na 31 grudnia. Dla fanów Katy świętowanie z ich idolką Sylwestra zdecydowanie jest ciekawą opcją, o czym może świadczyć aż 95 procentowe wyprzedanie koncertu na ostatni dzień roku.

Mając w pamięci imponujące występy Katy (w tym słynne Super Bowl Halftime Show), a także obszerny katalog wielkich hitów, można w ciemno założyć, że jej rezydentura może być jedną z najbardziej interesujących ostatnich lat. Magazyn „Billboard” o „PLAY” pisze: „Katy Perry to jedna z niewielu współczesnych artystów muzyki pop, która mogłaby wypełniać salę tej wielkości miesiącami, noc po nocy. Piosenkarka znana jest z tworzenia spektakularnych widowisk”. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

Katy Perry wydała utwór i klip „Electric” przy współpracy z Pokémon

Usher ogłasza rezydenturę w Las Vegas

Porażka najnowszego utworu Katy Perry. „Electric” nie udało się zadebiutować na Hot 100

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here