Prace nad kolejnym albumem studyjnym Katy Perry wciąż trwają, lecz wszystko wskazuje na to iż jeszcze w te wakacje usłyszymy nowy singiel zwiastujący projekt. Ostatnio bowiem amerykańska gwiazda została zauważona przez paparazzich na planie zdjęciowym do premierowego klipu.

Wydany pod koniec maja powrotny singiel Katy Perry – „Never Really Over” – odniósł spory sukces i spotkał się z pozytywnym przyjęciem ze strony fanów wokalistki. Również teledysk zrealizowany do singla cieszy się sporą popularnością i może się pochwalić 70 mln wyświetleń na liczniku.

Tymczasem według najnowszych doniesień pojawiających się w sieci Katy ostatnio nagrywała teledysk do swojego nowego singla, który ma się ukazać już niebawem. Ujęcia kręcone były na tropikalnych Hawajach. Według informacji od jednego ze współpracowników artystki, będzie to niesamowity teledysk, a jego produkcja będzie epicka.

Zgodnie z ujawnionymi informacjami nagranie zajęło sporo dni, a Katy będzie pewnego rodzaju wojownikiem w gangu motocyklowym. Zespół postprodukcyjny, który wykonał prace graficzne nad filmem fabularnym „Jurassic World”, został wynajęty do wykonania efektów specjalnych klipu, który został nagrany w tych samych miejscach, co film. Dodatkowo pobyt Katy na Hawajach związany był z sesją zdjęciową i potrzebą stworzenia materiałów promocyjnych piosenki. Klip został sfinalizowany w poprzednich tygodniach. Produkcja powinna być epicką bitwą z dinozaurami i wszystkim, do czego mamy prawo.” donoszą anonimowi informatorzy.

Natomiast główna zainteresowana – Katy Perry nie potwierdziła jeszcze żadnych informacji pojawiających się w sieci. Pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego znajdziecie poniżej.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here