Ostatnie miesiące są naprawdę ciężkie dla Katy Perry. Gwiazda nie dość, że musiała wypłacić odszkodowanie chrześcijańskiemu raperowi w wyniku przegranego procesu sądowego, to jeszcze została oskarżona przez modela z jej teledysku o nadużycie seksualne. Teraz, gwieździe zarzucono skopiowanie pomysłu na klip.

Niedawno, Katy Perry wypuściła tak zwane vertical video do najnowszego singla „Small Talk”. Widzimy w nim gwiazdę śpiewającą i stojącą pośrodku ogromnych ust. Jak twierdzą niektórzy oglądający, pomysł ten został ściągnięty od zespołu Broods. Mianowicie, chodzi o zdjęcie, jakie znalazło się na okładce ich albumu „Don’t Feed The Pop Monster”. Póki co, duet nie odniósł się do tej informacji, natomiast sprawę skomentowała autorka zdjęcia – fotograf Dana Trippe.

„Czerpanie inspiracji raz na jakiś czas jest jak najbardziej w porządku. Zastanów się jednak przez chwilę i upewnij się, że to, co robisz, jest wystarczająco różne, aby było wyjątkowe. Moje prace są dla mnie znaczące, szczególnie ta. Szanuj pomysły innych artystów” – napisała na Instagramie.

Po tym, jak fani Katy Perry zaczęli bronić swojej idolki, autorka zdjęcia po raz kolejny zabrała głos za pośrednictwem swojego Instagrama.

„Zapomniałam o sile social mediów i nie wiedziałam, że to zajdzie tak daleko. Jestem zbyt wrażliwa, żeby radzić sobie z takim gównem haha. Przepraszam i wiem, że pomysły nie są chronione prawem autorskim i nic nie jest już do końca oryginalne. Każdy inspiruje się każdym, ja również to robię. Nie chciałam sprawić, żeby ktoś był wkurzony. Dziękuję za to, że to przeczytaliście” – dopisała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here