Katy Perry, pomimo zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Artystka właśnie podzieliła się z fanami fragmentami 2 premierowych utworów, które znajdą się na jej nowym studyjnym krążku „Smile”, którego premiera zaplanowana jest jeszcze w tym miesiącu. 

Kolejny studyjny album Katy Perry zatytułowany „Smile” będzie piątym w jej dyskografii oraz pierwszym longplayem od premiery „Witness”. Album ma ukazać się już niebawem – dokładnie 28 sierpnia tego roku. Zgodnie z zapowiedziami samej artystki ma on opowiadać o podróży przez trudny okres życia i o poszukiwaniu światła pośród ciemności.

„Napisałam tytułową piosenkę z albumu kiedy przechodziłam przez jeden z najciemniejszych okresów w swoim życiu i straciłam swój uśmiech. Cały ten album to moja podróż do światła – z historiami o wytrzymałości, nadziei i miłości.”– zdradziła Katy Perry.

Katy właśnie uchylił rąbka tajemnicy i podzielił się krótkimi fragmentami premierowych kompozycji, które znajdą się na albumie tj. „Cry About It Later” oraz „Teary Eyes”.

Nowości muzyczne od Rity Ory już wkrótce?! „to ostatnie wakacje zanim pojawi się ORA”

Lana Del Rey powraca! Sprawdź zapowiedź singla „Tulsa Jesus Freak” zwiastujący album „Chemtrails Over the Country Club”

Madonna zdecydowała się na zmianę wytwórni płytowej?! Sprawdź najnowsze doniesienia

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here