Pamiętacie wielki przebój Katy Perry „Teenage Dream”? No jasne, że pamiętacie! A stworzony do niego teledysk? Zapewne też. Model, który grał chłopaka gwiazdy w klipie oskarżył ją po dziewięciu latach o nadużycie na tle seksualnym.

Josh Gloss, bo tak nazywa się przystojny model, który wystąpił w teledysku Katy Perry, opowiedział o swoich doświadczeniach za pośrednictwem Instagrama. Co ciekawe, swój post umieścił w 9. rocznicę premiery wideoklipu na YouTubie. Jak sam przyznał, praca nad klipem była dla niego jednym z najbardziej poniżających i budzących dezorientację doświadczeń.

„Po tym, jak poznałem Katy, wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „Open the eyes of my heart”. Była bardzo fajna i miła. Gdy w pobliżu byli jednak inni ludzie, stawała się zimna jak lód i nawet stwierdziła przy wszystkich na planie, że pocałowanie mnie jest czymś obrzydliwym. Mimo, że czułem się upokorzony, dawałem z siebie wszystko, bo moja ex była zajęta zdradzaniem mnie, a moja córka była jeszcze malutka. Wiedziałem, że muszę to zrobić dla niej. Po pierwszym dniu pracy na planie, Katy zaprosiła mnie do klubu ze striptizem w Santa Barbara. Odmówiłem jej, mówiąc: „Muszę wrócić do hotelu i odpocząć, bo ta praca to wszystko, co aktualnie mam”.

Widziałem się z Katy kilka razy po jej zerwaniu z Russelem. Pewnego razu przyprowadziłem swojego przyjaciela, który pragnął ją poznać. To były urodziny Johnny’ego Wujka. Kiedy ją zobaczyłem, przytuliliśmy się i wciąż była moją sympatią. Kiedy się odwróciłem, żeby przedstawić przyjaciela, zdjęła ze mnie moje spodenki z Adidasa razem z majtkami w takim stopniu, że pokazała grupce swoich znajomych i całemu tłumowi mojego penisa. Możecie sobie wyobrazić, jak żałośnie się wtedy poczułem?

Mówię o tym dopiero teraz, bo nasza kultura chce udowodnić, że mężczyźni u władzy są perwersyjni. Kobiety u władzy są równie obrzydliwe. [Katy] jest świetnym liderem, a jej piosenki to hymny, mające podnosić na duchu. I o to chodzi. Obserwowałem, jak używa klipów z teledysku podczas swojej trasy koncertowej, a następnie na DVD, wyróżniając jednego z mężczyzn – mnie. Zarobiłem może 650 [dolarów] za całe „Teenage Dream”. Jej przedstawiciele zarządzili, bym nie wypowiadał się o Katy publicznie. Tych kilka wywiadów też zredagowali i odpowiedzieli na pytania za mnie.

Tak więc, szczęśliwej rocznicy dla jednego z najbardziej poniżających i budzących dezorientację doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem. Yay #teenagedream

Właściwie, to zamierzałem odtworzyć piosenkę i zaśpiewać ją na ukele w tę rocznicę, ale pomyślałem: pieprzyć to, nie będę pomagał jej w kreowaniu wizerunku ani sekundy dłużej” – napisał w oświadczeniu.

Johnny Wujek, na którego urodzinach miało dojść do nieprzyjemnego incydentu, zaprzeczył słowom modela. W komentarzu umieszczonym pod jego postem, napisał, że Katy Perry na pewno nie zrobiłaby czegoś takiego. Co więcej, zarzucił Joshowi, że ten był zakochany w gwieździe popu.

„Nie, do cholery. Nie zamierzam pozwolić ci na oskarżanie mojej przyjaciółki w ten sposób. To straszne bzdury. Katy nigdy nie zrobiłaby czegoś takiego. Wszyscy wiemy o twojej obsesji na jej punkcie od pierwszego dnia kręcenia tego klipu. Pisałeś dla niej muzyką, wyobrażałeś wspólną przyszłość. Nie jest w porządku robić czegoś takiego ludziom, którzy nie zrobili nic, poza inspirowaniem innych. Skup się na swoim życiu, córce i idź dalej, Josh. Będę się za ciebie modlił. Wszyscy będziemy” – skomentował.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

You know. After I met Katy, we sang a worship song, “open the eyes of my heart” She was cool and kind. When other people were around she was cold as ice even called the act of kissing me “gross” to the entire set while filming. Now I was pretty embarrassed but kept giving my all, as my ex was busy cheating on me and my daughter was just a toddler, I knew I had to endure for her sake. After the first day of shooting, Katy invited me to a strip club in Santa Barbara. I declined and told her “I have to go back to hotel and rest, because this job is all I have right now” So I saw Katy a couple times after her break up with Russel. This one time I brought a friend who was dying to meet her. It was Johny Wujek’s birthday party at moonlight roller way. And when I saw her, we hugged and she was still my crush. But as I turned to introduce my friend, she pulled my Adidas sweats and underwear out as far as she could to show a couple of her guy friends and the crowd around us, my penis. Can you imagine how pathetic and embarrassed i felt? I just say this now because our culture is set on proving men of power are perverse. But females with power are just as disgusting. So for all her good she is an amazing leader, hers songs are mainly great empowering anthems. And that is it. I continued to watch her use clips of her music videos for her world tour and then her dvd, only highlighting one of her male co-stars, and it was me. I made around 650 in total off of teenage dream. I was lorded over by her reps, about not discussing a single thing about anything regarding Katy publicly. And a couple interviews they edited and answered for me. So, happy anniversary to one of the most confusing, assaulting, and belittling jobs I’ve ever done. Yay #teenagedream I was actually gonna play the song and sing it on ukele for the anniversary, but then as I was tuning I thought, fuck this, I’m not helping her bs image another second.

Post udostępniony przez Joshkloss (@iamjoshkloss)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here