Katy Perry została jurorką najnowszego sezonu programu ‚American Idol’. 33-latka wraz z Lionelem Richie’m i Luke’m Bryanem zasiądzie w panelu jurorskim słynnego amerykańskiego show. W ramach promocji ‚AI’ gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi ‚Paradise’. 


Amerykański Idol wystartuje już 11 marca. W kolejnej edycji popularnego talent-show pojawi się zupełnie nowy panel jurorski składający się z wokalistki Katy Perry, Lionela Richie’go oraz gwiazdy amerykańskiego country – Luke’a Bryana. Perry, Richie i Bryan udzielili wywiadu magazynowi ‚Paradise’, w którym wypowiedzieli się m.in. na temat tego, jak porażki napędzają siłę działania.

Uczę się cały czas, wszystko przemieniam w lekcję dla samej siebie.” powiedziała Katy. „Zaczynam zdawać sobie sprawę z tego, że po dekadzie w tym biznesie i osiągnięciu najwyższych szczytów, nie ma kogoś komu udaje się za każdym razem.

Katy zdradziła także, która porada jej zdaniem zasługuje na miano najlepszej rady, jaką kiedykolwiek otrzymała.

Jeśli spojrzysz na swoją karierę jak na wykres, nie skupiaj się na wszystkich zwyżkach i gorszych momentach. Chodzi bardziej o pozostaniu na wykresie i zapewnieniu samego siebie, że każdy ruch jest autentyczny.” wyznała Katy.

Piosenkarka Alanis Morissette doradziła również wokalistce, aby ta była „przejrzysta” w swoich działaniach – w ten sposób, by każdy kto spojrzy na którykolwiek fragment wspomnianego wykresu mógł zobaczyć prawdziwą Katy.