To prawdopodobnie jedna z najbardziej niepokojących rzeczy, jakie zobaczycie dzisiaj w Internecie. 33-letnia Katy Perry  podczas jednego z odcinków ‚American Idol’ postanowiła podzielić się swoim ukrytym talentem i udawała… żabę. 


Przypomnijmy, że amerykański Idol wystartuje już 11 marca. W kolejnej edycji popularnego talent-show pojawi się zupełnie nowy panel jurorski składający się z wokalistki Katy Perry, Lionela Richie’go oraz gwiazdy amerykańskiego country – Luke’a Bryana. W sieci pojawiają się pierwsze zajawki nadchodzącego premierowego odcinka talent-show, zaś w jednej z nich widzowie mogą zapoznać się z dość osobliwym talentem Katy Perry.

Wokalistka wdała się w dyskusję z jednym z uczestników, który wyznał, że potrafi zacytować każdy fragment amerykańskiego filmu ‚Mean. Girls’. W odpowiedzi na to 33-latka stwierdziła, iż również ona ma niepowtarzalny talent, którym jest… udawanie żaby.

Potrafię wyglądać jak żaba. To obrzydliwe. Nikt nie będzie chciał ze mną wyjść!” żartowała Katy, po czym przeszła do prezentacji swojej umiejętności.

Filmik ukazujący ten moment znajdziecie poniżej.