Jak informowaliśmy Was wczoraj, Katy Perry została gwiazdą najnowszego numeru australijskiego wydania magazynu „Vogue”. Wokalistka w wywiadzie odniosła się m.in. do uczuć towarzyszących jej podczas ostatniej ery promującej płytę „Witness”.


Pomimo tego, że wydany w zeszłym roku album Perry zadebiutował na 1 miejscu listy Billboard 200, cała era nie dorównała komercyjnym osiągnięciom, jakie wokalistka odniosła przy swoich poprzednich płytach. Katy w wywiadzie dla „Vogue Australia” przyznała, że ostatnie miesiące nie należały dla niej do najłatwiejszych.

<< ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU >>

LUVPOP

LUVPOP. 8,002 likes · 1,249 talking about this. 101% popowych ciasteczek. www.instagram.com/luvpop.pl www.twitter.com/luvpopPL snap: luvpopPL kontakt@luvpop.pl

<< ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU >>

Przez lata moi przyjaciele odchodzili i wracali kompletnie odświeżeni, a ja chciałam zrobić tak samo. Byłam gotowa porzucić wszystko to, co mnie powstrzymuje przed byciem samą sobą.” zaczęła Katy. „Miałam okres walki z depresją sytuacyjną. Moje serce zostało złamane w zeszłym roku, bo – nieświadomie – uznałam tak wielką słuszność reakcji publiczności, zaś ona nie zareagowała w sposób, w który bym oczekiwała… co złamało moje serce.

Muzyka to moja pierwsza miłość. Wydaje mi się, że to wszechświat mi mówił: „Okay, wykorzystujesz ten język, żeby mówić o miłości dla samej siebie i autentyczności, ale my mamy dla Ciebie kolejny test, bez jakiegokolwiek uzasadnienia „blankie”. Wtedy zobaczymy jak bardzo naprawdę siebie kochasz.” dodała wykonawczyni przeboju „Roar”.

To złamanie, a także ja otwierająca się na większą, wyższą siłę i ponownie nawiązująca kontakt z boskością, dało mi całość, której nigdy nie miałam. Dało mi nowy fundament. To nie jest tylko fundament w rozumieniu materialnym: to fundament dla duszy.” zakończyła.

Katy Perry gwiazdą najnowszego numeru australijskiego „Vogue”. Zobacz zdjęcia z sesji piosenkarki dla magazynu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here