Gala Video Music Awards 2019 już za nami. Największymi wygranymi w tym roku okazały się Taylor Swift, Ariana Grande i Billie Eilish, które zdobyły po trzy statuetki. Co ciekawe, dwiema nagrodami pochwalić się mogą również m.in. Katy Perry oraz Adam Lambert, którzy nie otrzymali żadnej nominacji. Wszystko za sprawą warunku, jaki Taylor Swift postawiła organizatorom VMA.

Tegoroczną ceremonię otworzyła Taylor Swift. Gwiazda uświetniła swoim występem na żywo galę, wykonując utwory ze swojego najnowszego wydawnictwa – tytułowe „Lover” oraz „You Need To Calm Down”. Właśnie za klip do tej drugiej piosenki artystka zgarnęła najważniejszą nagrodę wieczoru – Teledysk Roku.

Aby otwarcie gali przez Taylor doszło do skutku, wokalistka jasno postawiła organizatorom warunki. Jeżeli Swift ma wystąpić na VMA to tylko wtedy jeśli wszystkie gwiazdy, które pojawiły się w teledysku do przeboju „You Need To Calm Down” również otrzymają statuetkę ze swoim nazwiskiem. W taki sposób zarówno Katy Perry jak i Adam Lambert dołączają do grona laureatów tegorocznych nagród Video Music Awards.

Pełną listę zwycięzców możecie zobaczyć TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here