Według najnowszych nieoficjalnych informacji Bebe Rexha, Katy Perry i Rita Ora połączyły siły i stworzyły razem swój pierwszy wspólny utwór.

Chociaż doniesienia o collabie artystek nie zostały jeszcze potwierdzone przez żadną z pań, to do sieci zdążyły już przedostać się pierwsze szczegóły. Piosenka ma być utrzymana w klimatach electro pop i nosić tytuł „Ladies Room”. Przewiduje się, że premiera zaplanowana jest na początek lata, a niektóre źródła podają nawet dokładną datę 11 czerwca. Piosenka ma zostać wydana wraz z teledyskiem, nad którym obecnie trwają prace (Bebe podczas Instagram Live wyjawiła, że nagrywała w tym tygodniu nowy klip).

„Ladies Room” zostało napisane przez Katy Perry, Bebe Rexhę, Julię Michaels, Louisa Bella („Midnight Sky” Miley Cyrus, „Havana” Camila Cabello, „Without Me” Halsey) i Jasona Trantera („Lose You to Love Me” Selena Gomez, „Sorry” Justin Bieber, „911” Lady Gaga).

Kawałek prawdodpobnie będzie promować nadchodzący drugi album Bebe Rexy, którego premiera zaplanowana jest również na lato tego roku. Będzie to już druga jej współpraca z Ritą Orą, po wydanym w 2018 kawałku „Girls”. Bebe występowała jako support podczas trasy Katy Witness Tour, ale nie miały one okazji jeszcze wydać wspólnej piosenki.

Doniesienia na temat nowego singla i albumu Bebe Rexhy

Bebe Rexha jako imprezowa wampirzyca. Wokalistka wypuściła nowy singiel „Sacrifice” wraz z klipem

Rita Ora prezentuje nowe single, teledysk i EP-kę [streaming-party]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here