Katy Perry już wkrótce sprawdzi się jako jurorka kolejnej edycji amerykańskiego Idola. Wokalistka w panelu jurorskim zasiądzie obok Luke’a Bryana oraz Lionela Richiego. Tymczasem jeden z castingów do programu odbędzie się w trakcie… koncertu Katy.

W połowie maja producenci ‚American Idol’ oficjalnie potwierdzili, że jedną z jurorek w nadchodzącej edycji programu będzie Katy Perry. Wedle krążących plotek za udział w programie wokalistka miała zgarnąć 25 milionów dolarów. Okazuje się jednak, iż z uwagi na intensywny grafik związany z trwającą trasą koncertową ‚Witness: The Tour’ jeden z castingów do programu odbędzie się… w trakcie show Perry.

Na oficjalnym Twitterze programu ‚American Idolu’ opublikowano informację, iż podczas koncertu wokalistki w Nashville, który odbędzie się już 18 października, zostanie przeprowadzone przesłuchanie do talent-show. Jest w tym wszystkim jednak jeden mały haczyk: żeby spróbować swoich możliwości jako kolejny amerykański Idol i wziąć udział w castingu do programu podczas nadchodzącego koncertu trzeba mieć zakupiony bilet na show Katy. Bilety na wydarzenie są w dalszym ciągu dostępne w sprzedaży – ceny wejściówek na mający się odbyć za 3 dni koncert Katy w Nashville rozpoczynają się od 50 dolarów.

‚Witness: The Tour’ to czwarta trasa koncertowa amerykańskiej wokalistki Katy Perry, wspierająca sprzedaż najnowszego albumu gwiazdy – ‚Witness’. Trasa obejmująca serię 85 koncertów na całym świecie rozpoczęła się w II połowie września w Motrealu, zakończy się zaś 21 sierpnia 2018 roku w Nowej Zelandii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here