Wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec kampanii ostatniego albumu amerykańskiej wokalistki Katy Perry. Kilka dni temu w sieci pojawiły się przecieki z tajemniczego planu zdjęciowego z udziałem wykonawczyni hitu ‚Roar’, dziś napływają nieoficjalne informacje jakoby wokalistka wybrała kolejny singiel z  ‚Witness’.

W czerwcu swój kolejny album wydała amerykańska piosenkarka Katy Perry. ‚Witness’ zadebiutowało wówczas m.in. na 1 miejscu zestawienia najchętniej kupowanych krążków w Stanach Zjednoczonych rozchodząc się w swoim pierwszym tygodniu w ilości 180 tys. sztuk. Do tej pory nowe wydawnictwo Katy promowały single ‚Chained to the Rhythm’, ‚Bon Appétit’ i ‚Swish Swish’ z gościnnym udziałem Nicki Minaj.

Brazylijski oddział serwisu VEVO w jednej ze swoich publikacji internetowych zamieścił informację, iż Katy Perry na swój nowy singiel wybrała utwór ‚Hey Hey Hey’. W świetle opublikowanych rewelacji klip do singla ma ujrzeć światło dzienne 17 grudnia. W podobny sposób w ostatnim czasie zostały potwierdzone daty premiery nowych klipów Camili Cabello i Jennifer Lopez. Niemniej jednak wiadomości te w dalszym ciągu pozostają nieoficjalne, należy zatem do nich podejść z dużą dozą ostrożności.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Katy Perry opublikowała na swoim InstaStory tajemnicze zdjęcie przedstawiające ją w niecodziennej stylizacji. Fani wokalistki od razu założyli, iż chodzi o plan zdjęciowy do kolejnego teledysku z ‚Witness’, członkowie ekipy jednakże rozwiali wszelkie wątpliwości i zdementowali te informacje. Niezależnie od tego spore grono wielbicieli Katy słusznie zwróciło uwagę na fakt, iż w przypadku tego typu produkcji każda z osób pracujących na planie musi wcześniej zobowiązać się do zachowania poufności na temat istotnych dla wytwórni i artystki informacji.


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here