Wokalistka dołączyła do grona artystów, którzy wzięli udział w popularnym projekcie stacji muzycznej MTV. Wyjątkowy koncert odbędzie się już na początku maja.

Kasia Kowalska to jedna z tych artystek polskiej sceny muzycznej, której nazwanie legendą nie jest w żadnym stopniu nadużyciem. Od chwili debiutu w 1994 roku z albumem „Gemini”, udało jej się wylansować kilkanaście wielkich przebojów radiowych, w tym „Antidotum”, „Pieprz i sól” czy „To co dobre”. Rok temu, po dziesięcioletniej przerwie od wydawania płyt, wokalistka powróciła z albumem „AYA”, który spotkał się z uznaniem krytyków muzycznych.

Koncert MTV Unplugged z udziałem Kasi Kowalskiej odbędzie się już 8 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. W trakcie trwania muzycznego widowiska, wokalistka zaprezentuje największe przeboje ze swojego repertuaru oraz piosenki z ostatniego krążka. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenie MTV Music oraz na platformie player.pl. Bilety dostępne są na stronie ticketmaster.pl. W Polsce swoją muzykę w wersji „bez prądu” zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak: Kayah, Hey, Wilki, Kult, O.S.T.R, Brodka i Bednarek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here