Znacie Karin Ann? Jeśli nie, to czym prędzej nadrabiajcie zaległości. O młodej wokalistce zrobiło się dziś głośno za sprawą występu w „Pytaniu na śniadanie”, gdzie pojawiła się owinięta tęczową flagą i zadedykowała swój występ społeczności LGBT.

Karin Ann ma w Polsce wielu fanów. Pochodząca ze Słowacji artystka, która w tym roku zaprezentowała swoją debiutancką EP-kę „lonely together”, dała się poznać polskiej publiczności między innymi dzięki występom jako support Sanah podczas jej trasy „No Sory Tour”. Dziś, 14 lipca, o 19-latce dowiedziało się znacznie więcej osób.

Karin Ann gościła w „Pytaniu na śniadanie”, by zaśpiewać „babyboy” – jeden z utworów pochodzacych z jej EP-ki „lonely together”. W pewnym momencie wokalistka wyjęła tęczową flagę i wygłosiła emocjonalną przemowę. „Piosenkę dedykuję całej społeczności LGBTQ w Polsce, bo sami wiecie, jak to wszystko wygląda. Zasługujecie na miłość i na to, żeby czuć się bezpiecznie. Jestem z wami, stoję tu z wami i kocham was” – powiedziała na scenie.

Måneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Członkowie pocałowali się na scenie – ten występ przejdzie do historii!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here