Słowa, jakie DaBaby wypowiedział podczas jednego z koncertów, sporo go kosztują. Uważany za autorytet w świecie rapu Kanye West usunął z serwisów streamingowych remiks do kawałka „Nah Nah Nah”, w którym gościnnie wystąpił DaBaby.

Kanye West to kolejny, który sprzeciwił się słowom, jakie podczas jednego z koncertów wypowiedział DaBaby. Przypomnijmy, że raper powielił krążące od lat stereotypy dotyczące HIV i AIDS w homofobiczny sposób. Kanye, który szykuje się do wydania kolejnego albumu studyjnego, postanowił usunąć z serwisów streamingowych remiks do kawałka „Nah Nah Nah”, w którym gościnnie pojawił się młodszy od niego przedstawiciel sceny rapowej.

DRAMA Z DABABY TRWA. DUA LIPA: „NIE POZNAJĘ CZŁOWIEKA, Z KTÓRYM PRACOWAŁAM

DaBaby wielokrotnie wspierał Kanye Westa i podawał go za jedną z największych inspiracji. W sierpniu 2020 roku doczekał się fali krytyki po tym, jak obwieścił w tweecie, że będzie głosował na byłego męża Kim Kardashian w wyborach prezydenckich. W swoim wpisie nawiązał do słów, jakie Kanye wypowiedział na scenie MTV, wyrywając z rąk Taylor Swift zdobytą przez nią statuetkę.

Co ciekawe, DaBaby opublikował w mediach społecznościowych półprzeprosiny, które zostały skrytykowane przez internautów za brak szczerości i najwyraźniej się z nich wycofał. Posty zniknęły z jego Instagrama.

DaBaby „przeprasza” za „nieczułe komentarze”. W nowym teledysku odniósł się do zamieszania

Drama z DaBaby trwa. Dua Lipa: „Nie poznaję człowieka, z którym pracowałam”

Nie tylko Dua Lipa. Madonna i Miley Cyrus również ostro krytykują DaBaby

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here