Nowy album Miley Cyrus – ‚Younger Now’ – ukazał się równo miesiąc temu. Materiał do tej pory promowany był przez dwa single – ‚Malibu’ oraz kawałek tytułowy, wszystko jednak wskazuje na to, iż w najbliższym czasie nie doczekamy się kolejnego singla z tej ery.

Ostatnie wydawnictwo Miley Cyrus nie spotkało się z sukcesem komercyjnym, jaki towarzyszył krążkowi ‚Bangerz’ oraz ‚Can’t Be Tamed’. ‚Younger Now’ zadebiutowało dopiero na 5. miejscu amerykańskiego Billboard 200 osiągając rozczarowujące wyniki sprzedaży w swoim pierwszym tygodniu (więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ). Ostatnia wypowiedź gwiazdy wskazuje zaś na to, że w najbliższych planach wokalistki nie została uwzględniona dalsza promocja wydanego miesiąc temu materiału.

Jak donosi bowiem jeden z zagranicznych fanclubów wokalistki, Miley podczas swojego ostatniego wywiadu dla brazylijskiego HugoGloss wypowiedziała się na temat dalszych losów ery ‚Younger Now’. Wedle twierdzeń wokalistki projekt schodzi na drugi plan, zaś ona sama zamierza się skupić na programie ‚The Voice’.

Wracam do The Voice w ciągu najbliższych dni i na ten moment zamierzam odstawić swoją muzykę na bok. Chcę być jak najlepszym couchem.” wyznała wokalistka odpowiadając na pytanie o to, czy zamierza wydać wkrótce kolejny singiel z ‚Younger Now’.

To nie pierwszy przypadek, w którym Miley zamierza ograniczyć działania promocyjne związane ze swoim najnowszym albumem. Przypomnijmy, że tuż przed premierą płyty wokalistka otwarcie wyznała, że nie zamierza promować ‚Younger Now’ trasą koncertową, zaś przyczyna tej decyzji była dość prozaiczna.

Właściwie jedynym powodem dla którego nie ruszam w trasę są te pie*rzone świnie. Tak bardzo je kocham.” wyznała Miley uzasadniając podjętą decyzję troską o swoje zwierzęta domowe.

Recenzję najnowszego albumu Miley możecie przeczytać TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here