Nowy film dokumentalny Janet Jackson rzuca światło dzienne na wiele dotąd nie znanych faktów i ciekawostek. Według zapowiedzi, w 2018 roku Justin Timberlake zaprosił Janet to wspólnego udziału w Super Bowl Halftime Show. 

Minęło 18 lat od kontrowersyjnego występu Janet Jackson na Super Bowl, podczas którego Justin Timberlake, wykonując razem z nią swój przebój „Rock Your Body”, przypadkiem na oczach całego świata odsłonił nagą pierś artystki. Po tym feralnym wydarzeniu kultowa Miss Jackson została „ukarana” przez opinię publiczną oraz ludzi z showbiznesu i już nigdy nie powróciła do dawnej świetności. Justin natomiast nie odczuł żadnych konsekwencji i w tym samym czasie rozwinął swoją wielką solową karierę. Co więcej, Timberlake powrócił na Super Bowl w 2018 roku, tym razem jako główna gwiazda show, co spotkało się wtedy z krytyką osób, które nadal pamiętały jego poprzedni występ.

Według jednej ze scen pokazanych w zapowiedzi nadchodzącego filmu dokumentalnego zatytułowanego po prostu „Janet Jackson”, Justin odezwał się do Janet przy okazji swojego Halftime Show. W opublikowanym zwiastunie (link poniżej) można usłyszeć brata wokalistki i jej managera Randy’ego Jacksona mówiącego, że „Justin i jego zespół próbowali się z nami skontaktować w sprawie udziału w Super Bowl„.

Artystka najwyraźniej musiała odmówić, ponieważ do wspólnego występu nigdy nie doszło. Szczegóły poznamy już w ten weekend – premiera dwuczęściowego filmu „Janet Jackson” już 28 i 29 stycznia. Według niepotwierdzonych doniesień w dokumencie ma się pojawić sam Timberlake.

Więcej na temat biograficznego filmu dokumentalnego od Janet Jackson TUTAJ.

JANET JACKSON ZAPOWIADA SWÓJ FILM DOKUMENTALNY. ZWIASTUN JUŻ DO OBEJRZENIA

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney Spears i Janet Jackson: „Szanuję je, to ja zawiniłem”

Janet Jackson zapowiada swój film dokumentalny. Zwiastun już do obejrzenia

Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Kendrick Lamar i Mary J. Bilge wystąpią na Super Bowl Halftime Show 2022

Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar w oficjalnym zwiastunie ich wspólnego występu na Super Bowl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here