Wczoraj na półkach sklepowych pojawił się nowy album Justina Timberlake’a.  Wyniki sprzedaży krążka po pierwszym dniu jego dostępności w USA wskazują na to, że wydawnictwo 37-letniego wokalisty dotrze do samego szczytu amerykańskiego zestawienia Billboard 200. 


Magazyn HDD poinformował właśnie, że album ‚Man of The Woods’ prawdopodobnie już wkrótce oficjalnie stanie się najpopularniejszą płytą w Stanach Zjednoczonych. Według wstępnych prognoz serwisu Timberlake z następcą dwuczęściowego wydawnictwa ‚The 20/20 Experience’ może liczyć w 1 tygodniu na sprzedaż na poziomie 300-350 tys. sztuk.

Bazując na wczesnych danych z pierwszego dnia pełnej sprzedaży – i z ograniczonymi informacjami o sprzedaży za dzień kolejny – ‚Man of the Woods’ Justina Timberlake’a zmierza do sprzedaży na poziomie 300-350 tysięcy. Czy występ na Super Bowl pozwoli mu przekroczyć próg 400 tys.?” pyta Hits Daily Double.

Na piątym studyjnym albumie autora przebojów ‚Mirrors’ oraz ‚Can’t Stop the Feeling!’ znalazło się łącznie 16 premierowych kompozycji, w tym wybrane na lead singiel ‚Filthy’ oraz promujące album utwory ’Supplies’ i ‚Say Something’ z gościnnym udziałem Chrisa Stapletona. Wśród osób, które pracowały przy tworzeniu krążka znalazło się wiele znanych nazwisk, w tym m.in. Timbaland, Pharrell Williams, Danja, Christopher Stapleton, Robin Tadross, Jerome Harmon, Eric Hudson czy The Neptunes.