To już oficjalne: nowy album Justina Timberlake’a pojawi się już w przyszłym miesiącu. Wokalista właśnie zdradził datę premiery oraz tytuł nadchodzącego krążka. 

Jakiś czas temu popularny serwis plotkarski TMZ donosił, że wykonawca przeboju ‚Mirrors’ zarejestrował na swoje potrzeby dwie nazwy, tj. ‚Man Of The Woods’ oraz ‚Fresh Leaves’. Kilka dni temu na oficjalnej stronie internetowej 36-letniego piosenkarza pojawiło się zaś zdjęcie z tajemniczym napisem MOFW. Tymczasem wokalista właśnie potwierdził, że ww. litery to skrót od tytułu jego kolejnego krążka – ‚Man of the Woods’.

Justin opublikował pierwszy zwiastun nadchodzącej ery. Wynika z niego, że nowy album piosenkarza ukaże się już za miesiąc – tj. 2 lutego. To jednak nie koniec dobrych wieści: pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa – również zatytułowany ‚Man of the Woods’ – ma ukazać się w najbliższy piątek.

Niedawno magazyn Rolling Stone opublikował informacje dotyczące kolejnego krążka Justina Timberlake’a. Według RS album ten ma „przekraczać granicę sposobami, których nie oczekiwaliście”. Na premierowym wydawnictwie Timberlake’a ma pojawić się również duet z gwiazdą country Chrisem Stapletonem.

„Album będzie zawierał pełno hitów” donosi ww. serwis muzyczny.

Zwiastun nowej ery Justina znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here