Z okazji zbliżających się Walentynek, Justin Bieber przygotował wyjątkowy prezent dla swoich fanów. Wokalista podczas specjalnego koncertu na TikToku, po raz pierwszy wykona piosenki z wydanego w 2013 albumu „Journals”. 

To będzie pierwsze takie wydarzenie na TikToku. Występ wokalisty wystartuje (na czas polski) o godzinie 3:00, w nocy z 14 na 15 lutego. Powtórka koncertu dostępna będzie w poniedziałek o 19:00.

„Journals” zbiór singli Biebera wydanych w ramach jego serii Music Mondays od października do grudnia 2013 roku. Album jest jednym najlepiej ocenianych wydawnictw Biebera. Zarówno fani jak i część krytyków doceniło dojrzałość artysty oraz eksperymenty z muzyką R&B. Z „Journals” pochodzą takie przeboje jak „All That Matters”, „Heartbreaker” i „Confident”. Zgodnie z wydaniem zapowiadającym koncert, kompilacja zebrała trzy miliardy odtworzeń na całym świecie.

„Jestem podekscytowany możliwością stworzenia tego wydarzenia” – powiedział Justin. „”Journals” to jeden z moich ulubionych projektów i nigdy jeszcze nie wykonałem go na żywo. Jestem wdzięczny TikTokowi za pomoc w zaprezentowaniu tego show wszystkim w Walentynki”.

Justin Bieber wita rok z nową piosenką „Anyone” i klipem, w którym wcielił się w rolę boksera

Justin Bieber opowiedział szczerze o swoich planach związanych z powiększeniem rodziny

Justin Bieber narzeka na nominacje do Grammy 2021: „Changes to album R&B”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here